2017. gada 20. apr.

E- prasmju nedēļas aktivitātes.

                      
Kā bibliotekāre esmu pateicīga par to, ka tiek daudz darīts, lai e-prasmju apgūšana būtu reāli tuvu katram iedzīvotājam.

Skaistas pagasta bibliotēkā apmeklētāji un lasītāji labprāt piedalījās sevis testēšanā "Kāds Tu esi internetā?" Interesanta bija dažu reakcija uz to, ka esi "špakteļlāpstiņa", Daži apmeklētāji vēlējās, lai būtu vēl daži iespējamie atbilžu varianti, tad nu gan būtu tas "pareizais un taisnais lineāls",nez kāpēc par lāpstiņu negribējās būt!.
Kuplākā pulciņā lasītājus izdevās pierunāt piedalīties seminārā "Mobilā drošība" 28. martā. Te nu gan jaukās dāmas raidījuma laikā par sevi bija ļoti pārliecinātas, ka visu zina,- gan par parolēm, kā drošāk veikt rēķinu apmaksu utt.. 30. martā jaunietim, kurš piedalījās projektā, lai sāktu savu uzņēmējdarbību un nu to čakli īsteno, ieteicu viedtālrunī noskatīties tiešraides, (viņam nesanāca laiks būt bibliotēkā tajā brīdī). Viņš teicās izmantot informāciju, jo varēs vairāk uzzināt par mājas lapas izveidi. Par 31. marta dienas e- prasmēm pagasta visos ziņojuma dēļos bija izlikta informācija(piektdiena b-kā ir brīvdiena), ka šajā dienā esot internetā var aizpildīt robus zināšanās, kas noderīgas ierindas pilsonim ikdienā. Dažiem pensionāriem (kuriem mājās ir mazbērni un internets) par iegūstamajām e-prasmēm ziņoju telefoniski. 3. 04. 2017.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru